Paslaugos

Ne taupyti, o didinti pajamas

Aplinkui tik kalbama: taupykim, atsidėkim, saugokim, tausokim.. kartais norisi daryti atvirkščiai ir pasileisti plaukus. Tai ką gi daryti, kad nejaustume finansinio diskomforto ir nespraustume savęs į kampą?

Ir pati skatinu neišlaidauti. Bet esminis dalykas, padėsiantis geriau jaustis finansine prasme – ne tik taupyti bet visais įmanomais būdais didinti savo pajamas.

Taigi, mažais žingsneliais judame finansinės gerovės link:

Sukurkite mėnesinį biudžetą, kuriame nurodykite visus savo pajamas ir išlaidas. Tai padės jums matyti, kur galite sumažinti išlaidas ir kaip daugiau pinigų pasilikti sąskaitoje. Tai yra taisyklės 50-30-20 taikymas praktikoje. Darau tai su savo klientais. Susitinkame kartą savaitėje. Sudėliojame skaičius į jų lentynėles ir stebime išlaidas

Tuo pačiu sudarykite ilgalaikį finansinį planą, nusistatykite žingsnius,  kurie padės jums teisingai elgtis su pinigais 

Šio žodžio stengiuosi nevartoti. Žodį taupyti skatinu keisti į atsidėti. Nustatykite konkrečią pinigų sumą, kurią norite išsaugoti  ir bandykite jos laikytis kiekvieną mėnesį. Galite pasinaudoti automatiniais pavedimais, kad pinigai būtų automatiškai perkeliami į jūsų taupymo sąskaitą.
Mano paskelbtas 52-jų savaičių pinigų taupymo iššūkis yra šiek tiek kitokiu formatu (todėl ir vadinasi iššūkiu)
Esmė ta pati – formuokim įprotį atsidėti pinigų svajonei

Peržiūrėkite savo išlaidas ir nustatykite, kur galite sumažinti išlaidas arba iš viso atsisakyti tam tikrų produktų ar paslaugų, kurios nėra būtinos. Stenkitės gyventi pagal savo galimybes. Vėlgi į talką čia ateina taisyklės 50-30-20 taikymas praktikoje
Venkite spontaniškų pirkinių. Į parduotuvę keliaukite tik su pirkinių sąrašu

Pirkdami prekes ar paslaugas, ieškokite nuolaidų, taikykite kuponų kodus ir stebėkite akcijas. Taip pat galvokite apie ilgalaikę prekių vertę ir pergalvokite prieš pirkdami brangius daiktus. Taikykite 10 sekundžių taisyklę. Brangiam pirkiniui taikykite 30 dienų taisyklę
Pirkite išmintingai. Būkite sąmoningi vartotojai

 Kritiškai vertinkite reklamas ir pasiūlymus, kad išvengtumėte nereikalingo išlaidavimo. Įjunkite šaltą protą apsipirkdami

Galbūt galite rasti būdų, kaip papildomai užsidirbti pinigų. Tai gali būti laisvalaikio darbas, laikini projektai, laisvalaikio veikla internete ar pan. Parduoti savo nedėvimus drabužius, namų apyvokos daiktus

Jei turite šiek tiek laisvų pinigų, galite apsvarstyti galimybes investuoti. Investicijos gali padėti jums uždirbti papildomų pajamų ilgalaikėje perspektyvoje. Įdarbinkite pinigus

Stenkitės pasiekti karjeros aukštumas savo srityje ar ieškokite galimybių, kurios leistų jums uždirbti daugiau Taip pat investuokite savo laiką į finansinio raštingumo kėlimą. Supratimas apie investicijas, mokesčius ir kitus finansinius aspektus padės jums efektyviau tvarkyti savo pinigus.
 Investuokite į savo švietimą ir įgūdžių tobulinimą, kad galėtumėte pelningiau dirbti arba rasti geresnį darbą su aukštesnėmis pajamomis. 

 Jei turite skolų, stenkitės jas kuo greičiau grąžinti, kad išvengtumėte didelių palūkanų mokėjimų. Visuomet pirmiausia reikia grąžinti skolas su didžiausiomis palūkanomis. Todėl, sudarykite skolos grąžinimo planą ir jo laikykitės

Sutaupyti pinigus ir uždirbti daugiau yra svarbūs finansiniai tikslai, kurie gali pagerinti jūsų finansinę padėtį.

Svarbiausia tai, kad sėkmingas pinigų taupymas ir uždirbimas reikalauja pastangų, disciplinos ir nuoseklumo. Stenkitės nuolat stebėti savo finansus ir ieškoti galimybių, kaip juos auginti.

Svarbu suprasti, kad tai ilgalaikis procesas. Tvirtai laikykitės savo finansinių tikslų, net jei kartais atrodo, kad pažanga yra lėta. Nuoseklumas ir įprotis padės pasiekti puikių rezultatų.

O jeigu matote, kad sunku susitvarkyti, kvieskite mane į pagalbą.

Noriu, kad miegotumėte ramiai dėl savo finansinių sprendimų.

Pasirink paslaugą, registruokis konsultacijai  arba užpildyk formą. Su Tavimi susisieksiu asmeniškai.

Sudarysime Tavo asmeninį arba/ir šeimos pelno/nuostolio ataskaitą ir balansą. Galėsime pradėti taikyti 50-30-20 taisyklę pagal poreikį Tavo asmeniniuose/šeimos finansuose.

Nuo pirmo žingsnio. Jei ketini ar jau vykdai savarankišką veiklą, bet abejoji savo pasirinkimu – esi ten, kur reikia. Sudėliosim taškus ant i.

Atvykstu į sutartą vietą (mokykla, darželis, stovykla), atsivežu reikimas priemones ir su vaikais, kalbėdamiesi apie finansus, gaminame „zero waste” taupykles. Dirbtuvių trukmė iki 1,5 val.

Dažnai suaugusieji neranda laiko pasikalbėti su savo vaikais apie finansus. Todėl nusprendžiau finansinį raštingumą kelti, kalbėdamasi su moksleiviais tema, kuria retai kalbamasi jų artimoje aplinkoje.

Rūpinamės Tavo verslo sėkme ir siūlome ne tik finansines, bet ir teisines konsultacijas.

Finansų konsultantė - Elvyra

Registruokis

Užpildyk formą ir  su Tavimi susisieksiu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Esu Elvyra, koks Tavo vardas?
Paskambinsiu dėl susitikimo detalių
Naudosiu tik būtinai informacijai atsiųsti
Keliais žodžiais aprašyk savo situaciją. Noriu išnaudoti darbingai kiekvieną mūsų susitikimo minutę

Sekite mane socialinėje erdvėje